Upozorňujeme členy, že se blíží splatnost doplatků za elektrickou energii. Ve svém e-mailu a také na nástěnkách v osadě najdete vyúčtování za uplynulý rok. Případné nedoplatky prosím uhraďte do 14. 6. 2024 na účet ZO s vaším variabilním symbolem. Děkujeme.

Informace pro členy ZO

04
Červen
2024
Úspěch ve Floristické soutěži ČZS
Do letošního ročníku Floristické soutěže jsme poslali naši členku Zuzanu, která má ráda kreativní činnosti a tvoření všeho druhu.
Přečíst
20
Únor
2024
Informace z únorové členské schůze
Na Valentýna se v kanceláři Územního sdružení ČZS Brno-město konala výroční volební členská schůze naší ZO. Podrobný zápis ze schůze vám přijde během několika málo dní do e-mailu. Tento článek vám přináší stručný přehled toho, co jsme na schůzi probírali.
Přečíst
14
Leden
2024
Výroční členská schůze (volební) se uskuteční 14. února 2024
Vážení přátelé, zveme vás na zasedání výroční členské schůze, která bude i volební (na období 2024 - 2029).
Přečíst
25
Listopad
2023
Zvolili jsme předsedkyni, výbor a členy
Na mimořádné členské schůzi, která se konala 19. 11. 2023 jsme zvolili nové orgány ZO: Návrhovou a kontrolní komisi, předsedkyni, výbor a členku územní rady. Dále jsme přijali 5 nových členů a změnili sídlo ZO. Kompletní zápis ze schůze najdete ve svém e-mailu.
14
Září
2023
Na výstavě výpěstků jsme se umístili na 4. místě
Máme za sebou úspěšnou účast na celobrněnské výstavě výpěstků v Semilassu, kde jsme získali bramborovou medaili. Z výstavy jsme si odvezli cenné zkušenosti i kontakty na další osady.
Přečíst